דמיינו את עצמכם רגע במדרחוב מלא בחנויות או בקניון, סתם במהלך שיטוט בין החנויות ללא צורך מיוחד.

איך מחליטים לאיזה חנות כן להיכנס ועל איזו לוותר? במידה רבה חלון הראווה של החנות תורם להחלטה זו.

משיכת העין, הבנה כללית על המתרחש בחנות והאווירה המתנהלת בה מאפשרת לקבל את ההחלטה בשניות בודדות האם להיכנס או לוותר.

באותו המקרה בדיוק ניתן לעשות זאת עבור העסק שלך באמצעות כרטיסי ביקור דיגיטליים המהווים כחלון הראווה של העסק.

 

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי

Digitalbcard הוא בעצם דף אינטרנט המכיל בתוכו בצורה מרוכזת עבור העסק ועבור הלקוחות את כל המידע החיוני והשמיש ביותר ששני הצדדים צריכים על מנת ליצור ממשק ביניהם. בלחיצה על המסך המאפשר כניסה לאתר האינטרנט, ניתן למצוא מספר טלפון ליצירת קשר, דרכי התקשרות נוספים כמו אימייל וכתובת, ניווט לעסק, התעדכנות בעדכונים אחרונים ברשתות החברתיות, שמירה כאנשי קשר ועוד אופציות נוספות.

 

יתרונות כרטיס ביקור דיגיטלי

עבור כרטיס זה קיימים יתרונות רבים הן לצד הלקוח והן לצד העסק. כחלק מהיתרונות – דרך קלה עבור כל אחד לקבלת נוכחות באינטרנט, הבטחה כי המידע החיוני ליצירת קשר נמצא בהישג יד, נוחות בשליחת אימייל או הזמנה לפגישה עם לקוח פוטנציאלי, מקום לשמירת פרטי הקשר של העסק במקום אחד, ולבסוף, כלי שיווק בעולם שבו נעשה שימוש בצורה יומיומית.

 

האופציות להקמת כרטיס

יש שתי דרכים בהן ניתן להקים כרטיס ביקור דיגיטלי, או אפשרות על ידי תשלום וחברה המתמחה בהקמת כרטיסים אלו מקימה עבורך דרישותייך, או בחינם אך באופן עצמאי. אפשרות התשלום כרוכה בהוצאה כספית אינה גבוה שכן תרומתה היא רבה כיוון שאנשים מקצועיים מקימים את הכרטיס.

באפשרות התשלום כרטיס הביקור הדיגיטלי מבטיח עיצוב אישי אשר מותאם לעסק שלך, מותאם לתוצאות החיפוש שמתבצעות בצורה יומיומית בגוגל, אתה לא מתעסק בזה ובכך לא מבזבז זמן על כלי שנדרש לך ללמוד אותו בכדי לעבוד איתו ולרוב הסכום הכספי להקמת כרטיס זה מחזיר את ההשקעה לאחר הגעת הלקוח הראשון לעסק.

 

הקמת הכרטיס הדיגיטלי בשיטת עשה זאת בעצמך

האפשרות השנייה להקמת הכרטיס היא מתבצעת בצורה חינמית אך כן דורשת מהאדם השקעה רבה, למידת אופן ההקמה ותשומת לב לפרטים הקטנים. לרוב הדרך המתקדמת להקים כרטיס ביקור זה היא באמצעות בנייה שלו באתר המיועד לבניית אתרים.

למשל האתר wix שישנם סרטוני הדרכה ברחבי האינטרנט להסבר על אופן השימוש. בנוסף, ישנן תוכנות ברחבי האינטרנט שמאפשרות על ידי מילוי פרטים אישיים קבלת כרטיס ביקור דיגיטלי חינם. ניתן למצוא את תוכנות אלו על ידי חיפוש בגוגל.

 

לסיכום

כרטיס ביקור דיגיטלי בעל יתרונות רבים לשיפור ושיווק העסק האישי והנגשת פרטיו עבור הלקוחות הפוטנציאליים. במאמר זה הכרנו כי כל אחד יכול להקים לעצמו כרטיס ביקור דיגיטלי, אך עומדת בפניו שאלה האם הוא מוכן לשלם על כך או מעדיף את האופציה עשה זאת בעצמך שאינה עולה כסף.

כרטיסים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *