כל עסק מחזיק כיום במספר רב של מחשבים וציוד נלווה. אם אתם עומדים לפני רכישה של מחשבים חדשים לעסק, אתם לא יכולים להתייחס לזה כמו לקנייה של מחשבים לצרכים פרטיים. למחשבים בעסק יש חשיבות רבה, וכאשר קונים אותם צריך לקחת בחשבון נתונים שלא בהכרח רלוונטיים למי שקונה מחשבים לצרכים פרטיים. כאן נספר לכם על הנתונים הללו. 

 

קניית מחשבים לעסק

בקנייה של מחשבים לעסק, מה שצריך להנחות אתכם הוא איך לקבל מחשבים שיהפכו את העבודה שלכם להיות יעילה יותר במחיר כמה שיותר נוח. כמובן, המחיר הוא דבר שאנחנו תמיד בודקים, אולם חשוב לזכור שמוצרים איכותיים בדרך כלל עולים יותר כך שאסור לתת למחיר להיות הגורם היחיד שקובע מה המחשבים שנקנה. אחרי שהבנתם את זה, הגיע הזמן לבחון את המחשבים עצמם.

קניית מחשבים לעסק

מערכת הפעלה

הנתון הראשון שאתם צריכים לבחון הוא מה מערכת ההפעלה שאיתה מגיעים המחשבים. למרות שמערכת הפעלה היא דבר שאפשר להחליף בין מחשבים, כדאי לקנות כבר מההתחלה מחשבים עם מערכת הפעלה מתאימה. ווינדוס 11 פרו היא דוגמה למערכת הפעלה נהדרת עבור עסקים, והיא תאפשר לכם להפיק מהמחשבים של העסק את המירב, אך כמובן שיש גם מערכות הפעלה אחרות.

 

הגדרת צרכים

השלב הבא הוא להגדיר מה בדיוק הצרכים שלכם. מספר המחשבים, הפיזור שלהם בעסק, כמות המידע איתה המחשבים יצטרכו להתמודד ועוד שלל נתונים שכולם נועדו לעזור לכם להבין מה סוג המחשבים שאתם צריכים. שימוש במחשב לצרכים עסקיים שונה מאשר שימוש ביתי, וסביר להניח שהמחשבים שתצטרכו יהיו עוצמתיים יותר מאשר מחשבים רגילים כמו אלו שיש לכם בבית.

הגדרת צרכים

תחזוקה שוטפת

מחשבים של עסק נמצאים בשימוש בתדירות גבוהה. כדי לא להגיע למצב שבו עול התחזוקה נופל על הכתפיים שלכם, עליכם לבדוק מה סדר הגודל של הזמן שתצטרכו להשקיע בתחזוקה של המחשבים. בניגוד לבית שבו השבתה של מחשב היא דבר שאפשר להתמודד איתו, בעסק, השבתה כזו עלולה להוביל להשבתה של הפעילות העסקית, ולכן טרם הקנייה של המחשב חשוב לבדוק את עמידותו.

 

רכיבי חומרה

הדבר האחרון שנשאר לכם לעשות הוא לרכוש רכיבי חומרה מתאימים. המחשב הוא אמנם החלק המרכזי בעמדת העבודה, אך מלבדו יש עוד רכיבים שאתם צריכים להחזיק. מסכים, עכברים, מקלדות ומדפסות הם מוצרים שאי אפשר לוותר עליהם, ויחד עם קניית המחשבים עליכם לבחון מה רכיבי החומרה שיכולים להתאים למחשבים שלכם, ואיפה להשיג אותם במחיר הטוב ביותר.

 

לסיכום

בקנייה של מחשבים לעסק יש נתונים שאנחנו צריכים לבחון שלא בהכרח קיימים בקנייה של מחשבים לבית. מערכת ההפעלה, המשימות שאיתם המחשבים יצטרכו להתמודד וכמובן הזמן שנצטרך להשקיע בתחזוקה שלהם הם נתונים שאתם צריכים לבחון. אל תשכחו גם לקנות רכיבי חומרה שיאפשרו לכם לעבוד על המחשבים בצורה נוחה.

אתם צריכים מחשבים חדשים לעסק 4 דברים שחשוב לבדוק לפני הרכישה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *