כולנו, בעידן המודרני, רגילים לעשות כל מה שרק אפשר בעזרת הטלפונים הניידים. זה מתחיל בלהרים טלפון לחבר קרוב אך זה ממשיך בקניות, מסרונים, התכתבויות ומה לא? לכן טבעי וברור שתשאלו את עצמכם האם ניתן גם לחפש משרות הייטק, או משרות בכל תחום אחר, דרך אפליקציה מסוימת, והתשובה היא כן. לא רק שאפשר לעשות את זה, זה גם כדאי, כי אם זה עובד כמו שצריך, אז למה לא? אם בעבר אנשים שחיפשו עבודה הסתמכו בעיקר על קשרים או על מודעות של דרושים בעיתונים, הרי שהיום זה כבר לא עובד כך. בימינו ניתן ליהנות מאופציה הרבה יותר מהירה ונגינה והיא: חיפוש עבודות ומשרות בכל תחום אפשרי לא רק אונליין, אלא גם דרך אפליקציה. תוהים מה זה אומר בפועל? פשוט מאוד: שאת הזמן שלכם ברכבת בדרך למקום כלשהו אתם יכולים להשקיע בחיפוש המשרה הבאה שלכם! אין ניצול טוב יותר של הזמן ולכן שווה גם לכם לבדוק את האפשרות הזאת.

מחשב נייד

איך זה עובד?

יש אומנם לא מעט אנשים שהיה לכם רעיון לאפליקציה מסוימת ופנו אל חברות שמציעות שירותי בניית אפליקציה לחיפוש עבודה, אך לא כל האפליקציות מספיק טובות. לכן אין ספק בכלל שהדבר הראשון שאתם צריכים לעשות אם אתם חושבים לחפש בעזרת יישומן את המשרה הבאה שלכם, זה לבדוק באיזה יישום אתם בוחרים. שנית, חשוב שתדעו שעדיין הנושא של הכנת קורות חיים רלוונטי, כי גם כאשר אתם מחפשים עבודה בצורה מודרנית כל כך אתם עדיין צריכים להציג את עצמכם. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שזה לא משנה באיזו אפליקציה לחיפוש משרות אתם עומדים להשתמש, כי בכל מקרה חלק מהתהליך יהיה שליחת קורות החיים שלכם. מה שכן, שימו לב שיש היום אפליקציות מאוד יעילות בתחום הזה שעוזרות לכם גם להכין את קורות החיים בקלות, כך שגם במובן הזה לא יהיה עליכם להתאמץ יותר מידי. בהמשך תוכלו לעשות סינון של המשרות שמעניינות אתכם ובסופו של דבר תוכלו להגיש את המועמדות שלכם לכל אותן מודעות שנראות לכם אטרקטיביות.

האם כדאי לחפש עובדים בצורה כזאת?

במידה ואתם נמצאים בצד השני, כלומר בצד של מי שמחפש עובדים, ואתם תוהים האם כדאי לחפש את העובדים שלכם בעזרת אפליקציה, דעו שהתשובה חיובית. ככל שמודעות הדרושים שאתם מפרסמים יהיו יותר נגישות לקהל הרחב, כך יותר ויותר פניות רלוונטיות יכולות להגיע אליכם. אם חששתם לרגע שכתוצאה מהחשיפה תקבלו יותר מידי פניות שלא יהיו בכלל רלוונטיות למה שאתם מחפשים, דעו שזה לא מדויק. בימינו האפליקציות הללו מאוד משוכללות כך שהן יודעות לעשות את הסינון עבורכם. זה מה שמבטיח שתקבלו רק קורות חיים של אנשים שיוכלו להתאים לתפקיד שאותו אתם מפרסמים במשרדכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *