רבות נאמר וסופר על האינסטגרם, האפליקציה האמריקאית, שמטרתה לשתף תמונות, סרטונים ורגעים קטנים מתוך החיים.

בשנים האחרונות, אפליקציית האינסטגרם הפכה לכלי עסקי לכל דבר ועניין.

לא רק שהיא אחת מהרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר, היא גם מהווה פלטפורמה איכותית לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים שרוצים להרחיב את הקהל והמכירות שלהם.

 

עוקבים

מרגע שהאינסטגרם הפך למדד פופולאריות, התחרות בין אושיות רשת ובין עסקים כאלה ואחרים הפכה לגדולה יותר ויותר. ככל שיש לך יותר עוקבים, כך תתפס כמוצלח יותר. בימינו, אין ספק שמספר עוקבים הוא מרכיב חשוב בלפתות משתמשים חדשים, שנתקלים בפרופיל שלכם, להישאר ולהפוך לעוקבים בעצמם. כלומר, היתרון המרכזי והחשוב בכמות עוקבים גדולה הוא הרושם הראשוני שייווצר.

כמו כן, אפשר למצוא קשר בין כמות עוקבים לאיכות העמוד ורווחיותו, כמות עוקבים גדולה עשויה ליצור עבורכם טראפיק, עניין, תגובות ולייקים – עקב כך העמוד שלכם יגיע לכמה שיותר לקוחות. לכן, רבים פונים לאפשרות קניית עוקבים באינטרנט ותמורת תשלום כספי הם יכולים להוסיף לעצמם אלפי עוקבים.

 

כל האמת ברצוף

ראשית, חשוב להדגיש את הברור מאליו. עוקב שנרכש הוא לא כמו עוקב אמיתי שבחר מרצונו האישי לעקוב אחר העמוד שלכם. האפקט של עוקב אמיתי והטראפיק שהוא גורם, שונה בתכלית מאפקט של עוקבים שאינם אורגנים וזאת מכיוון שהאינסטגרם יודע לזהות מי הוא משתמש אינסטגרם אמיתי ומי לא. אינסטגרם יעדיף לקדם חשבונות שמעלים תוכן אמיתי מאשר בוטים מלאכותיים.

בנוסף, כדי להגיע לתפוצה רחבה של אנשים צריך מעורבות גדולה בפוסטים שלכם, תגובות וצפיות… את כל אלו עוקבים שנרכשו לא יוכלו להעניק לכם, ועליכם לקחת את זה בחשבון ולהשקיע בכל הגזרות במקביל. האלגוריתם של אינסטגרם השתנה והוא כבר לא מודד אתכם על פי כמות לייקים. בעבר, היה הגיון בלקנות עוקבים, משום שאלו היו יכולים להעניק "לייקים" באופן אוטומטי. אולם, היום כמות הלייקים היא לא המשפיעה העיקרית על הטראפיק והפופולאריות של הפוסטים שלכם, אינסטגרם פיתחה אלגוריתם שמבוסס על דרכים אחרות שמטרתן לזהות משתמשים אמיתיים ולא פיקטיביים, לכן קחו גם את זה בחשבון.

דבר אחרון שחשוב לדעת: הפרטיות של החשבון שלכם עלולה להיות מופרת מרגע שרכשתם עוקבים ממקום שאינו מהימן. גם אם החלטתם לקנות עוקבים, וזו החלטה לגיטימית לגמרי, הקפידו לעשות את זה דרך אתרים מהימנים ומקצועיים שבנוסף להכל יידעו לשמור על הבטחון והפרטיות שלכם. אתר שמאפשר את זה הוא: https://socialboost.co.il/instagram-followers

 

לסיכום

לא כל רכישת עוקבים היא מהימנה, בטוחה ובכלל יעילה. כאשר אתם מחליטים לרכוש עוקבים הקפידו לברר מי הוא הספק שלכם ואם החלטתם בכל זאת לחזק מעט את תדמית חשבון האינסטגרם שלכם הקפידו לעשות זאת דרך מקורות אמינים כמו social boost ולא דרך מקורות רנדומליים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *